به روز شده: ۲۳:۳۹ تهران - جمعه ۸ مرداد ۱۳۸۹

تماس با سایت امروز

لطفا مطالب خود را برای سایت امروز به آدرس زیر ارسال فرمایید.

eadd.jpg-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی


نظرات

نامه نوزدهم نوری زاد به رهبر ایران

سلام به رهبرگرامی جمهوری اسلامی ایران

می گویند اختراعات و اکتشافات بشر همه و همه از سرِ نیاز او بوده است. ما نیز درست از همان بدو پیروزی انقلاب، والبته ازسرِنیاز به یک اختراع شگفت دست بردیم. این اختراع، درزمان رهبری شما پروبال گرفت واکنون برای خود دم و دستگاهِ بُهت انگیزی پرداخته است. والبته سهم مهندسیِ شما در این اختراع، وتکمیل آن، وبها دادن به آن، وفضا بخشودن به آن، و ترمیم و بهینه سازیِ آن، وکاراندازیِ آن، سهم یک مخترع مکمل است. سهمی که نام شما را درکنار مخترعان این شگفتی بزرگ ثبت کرده است.

موتوراین اختراع، ویژگی های منحصربفردی دارد که تنها درمحدوده ی جغرافیایی ایران بکارمی افتد. جوری که اگر همین اختراع را به ترکیه ببریم، یا مثلاً به ژاپن و مالزی و سنگاپور، کارنمی کند. علتش تنها وتنها آب وهوای کشورما ایران است. که این آب و هوای خاص، درتهران و اصفهان و شیرازهست و در آنکارا و لندن و محله ی هارلم نیویورک نیست.

این اختراع، یک دستگاه کوچک کنترل از راه د.....

http://tehraanihaa.persianblog.ir/post/16


دوستان گرامی سلام
در پی درخواست آقای نوری زاد از برخی از بزرگان و کسانی که امیدی به انان داشت میتوان از فضای به وجود امده به بهترین نحو ممکن در جهت استیفای حقوق از دست رفته مردم استفاده کرد. مدت زیادی است که مردم ما به مردم سوریه مینگرند و انها را تحسین میکنند. اینک فرصتی به وجود امده است که ما هم خودی نشان بدهیم و با روشی مسالمت امیز هم حقوق خود را استیفا کنیم و هم به جهانیان نشان دهیم که ما هم از سایر ملل چیزی کم نداریم.
از حقوق حقه خودمان نمیگذریم و قهرمانانمان را که برای آسایش و استیفای حقوق ما جان و مال و ناموس خود را بر کف نهاده و به میدان می روند تنها نمی گذاریم.
اینک وقت ان است که هر ایرانی قلم برداشته و برای آقای خامنه ای نامه بنویسد. هر هفته یک نامه به رهبر.
آری هر هفته هر ایرانی یک نامه به رهبر مینویسد و ان را به ادرس دفتر رهبری پست میکند. قرار بر این است که هیج کس ادرس فرستننده را روی نامه اش ننویسد. و همانطور که آقای نوری زاد پیشنهاد کرده است نامه های که ارسال میشود با رعایت ادب و احترام خواهد بود و همه واقعیتهایی که اطرافمان وجود دارد و ناشی از سوء اداره کشور بخصوص در سطح کلان است را ذکر میکنیم. کسانی هم که میخواهند نامه الکترونیک بنویسند میتوانند نامه های خود را به وب سایت رهبری بفرستند.
این روش علاوه بر این که بسیار کارامد هست هیچ خطری برای کسی ایجاد نمیکند و قطعا تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.
و از رهبر میخواهیم که حقوق مردم ایران را رعایت کند. به همه مردم احترام بگذارد و دست از کارهای فرا قانونی بردارد.
چنانچه همه دست به دست بدهیم خواهیم توانست کوهی از نامه هر هفته یه سمت دفتر رهبری ارسال کنیم.
ضمنا به همین منظور هم یک صفحه فیس بوک ایجاد شده است که ادرس ان در زیر ذکر شده است:
http://www.facebook.com/pages/Name-Be-Rahbar/285636921482296


لطفا برای یک بار هم که شده همه دست به دست هم بدهیم و حرکتی انجام دهیم که سود ان به نفع همه مردم و اینده کشور باشد.
به امید سرافرازی همه ایرانیان و پیروزی بر دشمنان ایران و ایرانیان

با احترام یک ایرانی


چو ما از جنسِ این مردم سواییم - نشان کین و آماج بلاییم/ گفت وگوئی که این بار قربانی خط قرمزها و بسته بودن "پنجره" اصولگرا شد!/اکبر اعلمی

http://www.akbaralami.com/Public/ContentBody.aspx?ContentID=4553


با سلام خدمت تمامی ازادی خواهان - واقعا برای اولین بار که به سایتمون مراجعه کردم خوشحالی سراسر وجودم و گرفت . به امید ایرانی ازاد و سبز


پشت پرده آزادی مدیر یک سایت هتاک

سایت وابسته به آقازاده روزنامه نگار با وجود شکایت بسیاری از اشخصاص حقیقی و حقوقی همچنان به هتاکی خود ادامه می‌دهد.


به گزارش "شفاف"؛ مدیر مسئول این سایت که دارای روابط خانوادگی با حسین شریعتمداری است با سوء استفاده از نام مدیر مسئول انقلابی روزنامه کیهان علیرغم اثبات جرایم رایانه‌ای توانسته است آزادی خود را تضمین نماید.


عدم برخورد قاطع با سایت مذکور و فیلتر سایر پایگاه‌های خبری تحلیلی به محض وقوع جرم باعث شده است برخی شائبه برخوردهای جانبدارانه و بی‌عدالتی از سوی نهادهای مسئول را مطرح کنند.

بنابراین گزارش این سایت طی ماه‌های گذشته برخی نمایندگان مجلس، شهرداری تهران و مسئولان دولتی را با الفاظی چون مزدوران اسرائیل، منافق و جاسوس سازمان سیا معرفی کرده است.


اقدامات مدیر سایت صراط نیوز، یادآور فعالیتهای آزادانه مهدی هاشمی در حمایت از جریان فتنه است.


سلام خدا قوت
پیشنهاد :
اگر چه امکان ارسال مطالب و اخبار سایت شما به آدرس ایمیل افراد فراهم می باشد ، اما فردی که خبر برایش ارسال شده ، فقط لینک خبر را می تواند در ایمیل خود ببیند و برای دیدن متن خبر حتما باید فیلتر شکن داشته باشد تا بتواند به سایت شما متصل شود .
لذا پیشنهاد می شود ، امکانی فراهم شود که متن اخبار به صورت یک متن در قالب فرمت word و ... قابل ارسال به ایمیل باشد .
با تشکر


بیانیه اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی در خصوص رحلت مهندس عزت الله سحابیhttp://www.irangreenvoice.com/article/2011/jun/01/13362


بیانیه اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی در خصوص رحلت مهندس عزت الله سحابی
بسم‌ الله‌ الرّحمن‌ الرّحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
از میان مؤمنان مردانى‏اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند؛ برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در همین انتظارند و هرگز عقیده خود را تبدیل نکردند (سوره احزاب، آیه ۲۳)
" روزی چند در بلاها پای فشردند که از پی آن آسایشی ابدی است، چه داد و ستد پرسودی پروردگارشان نصیب کرده است! دنیا (پست و مقام) برآنها روی آورد اما نپذیرفتند، به اسارتشان گرفت، ولی جان خویش فدا کردند تا از اسارت برهند"( نهج البلاغه - خطبه ۱۸۴ متقین).
مهندس عزت الله سحابی، عزت مردم ایران، که یکی از اخلاقی‌ترین، صادق‌ترین، منصف‌ترین، خردورزترین و پیگیرترین کوشندگان راه آزادی و آموزه های دموکراسی این سرزمین بوده است به رحمت حق تعالی پیوست. درگذشت مهندس عزت‌الله سحابی بار دیگر چشمان آزادی خواهان ایران را گریان و کام آنها را تلخ کرد. پر گشودن و آزادی آزادمردی چون او، امروز تمام ایرانیانی را که دل در گرو آزادی و آزادگی دارند و ایران را برای همه ایرانیان می¬خواهند، در غم و ماتم فرو برده است. عزت‌الله سحابی برای ایران و ایرانی همچون پدری دلسوز و غم‌خوار بود. غمی که دمی او را وا نگذاشت. و در این راه همچون سایر همگنان خود متحمل رنج ها و درد های فراوان شد. رنج ها و درد هایی که شیره جانش را مکید، اما ذره‌ای از ایمان، اخلاص و مروت و مدارای او نکاست.
از خود گذشتگی و پرهیز از اولویت دادن به منافع شخصی، سلامت اخلاقی و مالی، تعهد به فعالیت‌های خیرخواهانه، افتادگی و خضوع، پرهیز از نان به نرخ روز خوردن و پرهیز از افراط و تفریط و نیز دارا بودن صداقت و حسن‌نیت و… که از ویژگی های کمیاب در عرصه سیاست ایران هستند، مهندس سحابی را به یکی از الگوهای ارزشمند برای کنشگران سیاسی به ویژه جوانان تبدیل کرده است. سحابی آرمان‌خواهی را با واقع‌بینی پیوند زد؛ نگاه کارشناسانه و علمی را در عرصه‌ی کنش اجتماعی جاری ساخت؛ مبارزه‌ی مسالمت‌آمیز برای آزادی و دموکراسی را پی گرفت؛ و از دین و دولت، قبایی برای خویش ندوخت. مهندس عزت‌الله سحابی مروج و مبلغ اسلام رحمانی و نقاد بی‌پروای قرائت خشونت‌بار و غیردموکراتیک از اسلام محمدی بود. تلاش خستگی¬ناپذیر این رادمرد تاریخ معاصر ایران برای همکاری و ائتلاف ایرانیان، تنها و تنها مبتنی بر آزادی و پیشرفت «ایران»، و نیز تحقق عملی سیاست و اخلاق، سرمایه¬ای نایاب از وی برای جنبش آزادی¬خواهی ایران ساخته بود. بزرگمرد ایران اهل قرآن و دعا و مناجات و تهجد بود، اما نه در حرف و ادعا که در عمل و اخلاق و رفتار. او از تبار صالحان، نیکان و پاکان و اهل رحمت و بخشش و مدارا و اعتدال بود، از کینه و انتقام و افراط بدور بود، مدارا و پرهیز از خشونت را در عمل سیاسی‌اش متبلور نمود و طالب رضایت خالق و خیرخواهی و شفقت خلق بود.
مهندس عزت‌الله از جمله شخصیت‌هایی بود که از همان نخستین روزهای تولد جنبش سبز مردم ایران، همراهی معنوی و حمایت فکری خویش را از مهم‌ترین خیزش اجتماعی ایرانیان اعلام کرد. گو اینکه این همدلی و همگامی، منجر به وارد شدن فشارهای گوناگون بر پیرمرد آزادی‌خواه و دموکراسی‌طلب ایران شد. او در این ایام پرغصه و در عین حال پر امید این گونه نوشت: "تحمل حوادث و دردهایی که در این ایام بر این سرزمین و فرزندانش رفته است برای من در این سنین آخر عمر بسی سخت و ناگوار بوده است ... ای خدای بزرگ، ای تغییر دهنده قلب‌ها و فکرها، یا حال و روز ما را دگرگون کن یا مرگ مرا برسان". در جای دیگر دردمندانه این چنین می¬نویسد: "من به عنوان یک فرد مذهبی که اخلاق را ستون فقرات و هدف اصلی مذهب می‌دانم و پیامبرمان هم برای تعالی اخلاق مبعوث شده است (انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق) شرم‌ام می‌آید در زمانه‌ای زندگی می‌کنم که در آن، دروغ که در فرهنگ ملی و مذهبی ما بزرگ‌ترین گناه است، امروزه به سنت غالب زمانه تبدیل شده است".
آذربایجانی¬ها همیشه کسانی را که در راه توسعه و اعتلای ایران¬زمین و احقاق حقوق مردم پایمردی کرده¬اند، بزرگ می¬دارند و اکنون نیز مهندس سحابی را همچون همه¬ی مردان آزاده¬ای که تاریخ این سرزمین کهن، وام¬دار عظمت آنان است قدر می¬دانند. اینک مایه فخر ایران زمین به سرای باقی شتافته است، و بر ما فرض است که طریقت پر عزت او را دنبال کنیم تا همچون او نام نیکی‌ در این دنیای فانی و پاداش نیکوتری در سرای باقی برای خود فراهم آوریم. درود و رحمت رضوان حق بر آن عزیز سفر کرده باد…
اصلاح طلبان استان آذربایجان شرقی- خرداد 90


قدر خادم الحسینی رئیس شایسته اداره کار شیراز به خاطر ارائه آمار دقیق میزان بیکاری شیراز در مصاحبه با خبرگزار مهر سریعا مجبور به استعفا و برکنار شد!


محسن آرمین در گفت‌وگو با تاریخ ایرانی: مطهری یک مصلح فکری و اجتماعی بود

علی مطهری در گفت‌وگو با تاریخ ایرانی: سازمان مجاهدین انقلاب اولیه فرزند شهید مطهری است

http://tarikhirani.ir/fa/files/17/listView


شنيدين خبر بقايي هم لو رفته و ميگن ادم فاسد و سابقه لواط داره? افراد پيدا شدن كه اين خبر رو دادن و گفتن ميخوان بوقتش اينو رو كنند. گزارش كنيد.از صورتش هم پيداس


سلام و خسته نباشید

چرا گزینه امکان ارسال خبر به دوستان ، که از آن طریق می توان خبر و متن تحلیلها را برای سایرین نیز ارسال نمود ، در کنار اخبار شما وجود ندارد .
این گزینه در بسیاری از سایتهای خبری در کنار اخبار شان وجود دارد


برای سیزده فروردین، روز طبیعت توی شهرهای مختلف نقاطی رو خارج از شهرها مشخص کنین که همه سبز ها توی اون نقاط جمع بشن. هم فال میشه و هم تماشا


حسب ذیل اصل یکصد و ده قانون اساسی وظیفه دیوان عالی کشور است که هر گاه رئیس جمهور از انجام وظایف قانونی اش استنکاف ورزید یا تخلف نمود دیوان عالی پس از احراز تخلف مراتب را جهت عزل وی به رهبری منعکس کند. تخلفات رئیس جمهور اما همواره اظهر من الشمس بوده و مشخص نیست دیوان عالی که این روزها الا ماشاءا..
حکم اعدام تائید می کند چرا وظیفه مصرح در قانون اساسی اش را انجام نمی دهد و در آخرین مورد مسئله تخلف دولت از ارائه لایحه بودجه در موعد قانونی است که سبب گردیده کشور سال آینده چندین ماه فاقد برنامه و بودجه باشد.


این بار 90 را سبز میکنیم


وقتی که اقتدارگرایان از رسانه ملی برای سرکوب سران جنبش استفاده

میکنند وهیچ ازادی در رسانه ها وجود ندارد در برنامه اتی عادل

فردوسی پور با فرستادن گزینه ماقبل اخر از رسانه ملی استفاده میکنیم

و ان را سبز میکنیم

اطلاع رسانی با شماست


دوستان عزیز:

سلام،

راستش مدت زیادی است که به این موضوع فکر میکنم. من فکر میکنم عاقلانه ست اگر یک data base از افراد مزدور رژیم درست شود که در آن هر کس از ما که اطلاعاتی را از افراد وابسته داریم، هم برای ثبت در تاریخ و هم جهت اطلاع دیگران در آن قرار دهیم.

به خدا فردا که تقی به توقی خورد دوباره همین متملقان درگاه میآیند و همه کاره میشند ها. همان هایی که دستشان به خون آلوده است یا در حفظ و استحکام اینها همکاری داشته اند مدعی خون خواهی میشوند ها. والا بسیاری از همین هایی که امروز راس کار هستند و فحش می دهند به رهبران جنبش سبز در زمان تصدی همین رهبران، مجیزه گوی آنها بودند ها. ترسم از این است که فردای پیروزی دوباره همین ها (با روشهای منافقانه ای که سالهاست ممارست کرده اند) دوباره خود را جای دوست جا بزنند. شما را به خدا این کار را پی گیری کنید تا دیر نشده. همین حالا اجازه دهید صفوف دشمنان مردم مشخص شود.

کاری کنیم که بشود هر کس اطلاعی از مزدوران رژیم دارد در یک جایی مشخص بتواند ثبت کند.

(نمونه اش بسیاری از افراد در ادارات هستند که خبر چین آقایان هستند و در قلع و قمع مردم مشارکت پنهانی دارند، گر چه خبر ندارند بعضی دیگر از ما مردم هم پنهانی آنها را می پاییم !!)

با تشکر فراوان
یک دلسوخته


با سلام ، ميخواستم ببينم سازمان مجاهدين انقلاب در حال حاضر عضوكيري ميكنه ؟ اكه جواب مثبته لطفأ راهنمايي كنيد، اكه ميشه يه آدرس بدين. با تشكر.


با سلام
کتاب " سندیکا خواهی کارگران شرکت واحد" چاپ ومنتظر صدور مجوز توزیع است . لطفا در خصوص نحوه مساعدت خود در توزیع کتاب از طریق ایمیلم اطلاع رسانی فرمایید.


سلام خدمت مدیریت محترم سایت

دو مطلب را خدمتتان متذکر می شوم

1 - چرا همانند دیگر سایتهای خبری امکان ارسال متون اخبار و مطالب سایت به آدرس ایمیل دیگران ، را فراهم نمی کنید ؟

2 - معمولا هر بیننده ای تمایل دارد اخبار گوناگون را کنار هم و در پنجره های جداگانه باز کرده و ببیند . اما متاسفانه در سایت شما برای دیدن هر خبر باید از صفحه اصلی وارد آن خبر شده و دوباره برای دیدن اخبار دیگر به صفحه اول برگشت ؟!

با تشکر و به امید اصلاح این موارد


سلام علیکم
کنتم خیر امة اخرجت لناس تامرون بالمعروف و تنهون عن المنکر
اینجانب چندین ماه است می خواهم سخنرانی های استاد احمد قابل راجع به دینداری را دانلود کنم و نمی شود سایتهای مختلفی را هم امتحان کرده ام همچنی رسا تی وی را.
اگر ممکن است برای اینجانب ایمیل کنید
اجرکم علی الله


با سلام

چرا امکان ارسال خبرها به دیگران وجود ندارد ( مانند بسیاری از سایتها )

لطفا سریعتر راه اندازی شود

با تشکربه نام مهربان ترین مهربانان

شـعبان بـی مخ

فتنه زارباب عمائم ساخته بابی دگر
گشته استبداد این درشدت از آن بیشتر
باز استعماررا شد دست شاهکار هنر
حوزه ی علمیه آیا شد به لندن مستقر؟
یاهمی افرنگیان راحوزه ی قم شدمقر؟
تا چنین بر خرمن آئین وایمان زد شرر
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بماند دیگرازتــو سلطنت ، نی آبـرخ
بازاز میل وحیل شد باز این دکان دین
تا بگیرند باولع ازآن حریصان نان دین
گرچه باشد معنویت در دل انبان دین
سود با تلبیس سازد زآن به دنیا خان دین
هان متاع این جهان باشد فریب ای خان دین
این بیان شد بهرتان روشن در قرآن دین
بردرهر خانه بگماریاگرشعبان بی مخ
نی بماند دیگرازتــوسلطنت،نی آبـرخ
دست استعمار بیرون شد تراازآستین
چونکه استبدادمی بوسد ورافرق وجبین
این دو باهم عاشق ومعشوق ویارونازنین
تا برآرندی دماری از سر ایران زمین
هردو را پوسیده وفرسوده گشته پوستین
غم مخور ایران من نه آن بماند نی این
نی بماند دیگرازتــو سلطنت،نی آبـرخ
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
با ولایت عصمت ازآغاز گردیده قرین
نقش این دو شد نمادی چون امیرالمومنین
هر فقاهت عاری ازعصمت درشرع مبین
می شودمعجونی !فی الحال است درایران زمین
بین چه آوردی اینک برسروسیمای دین
بر تو وبرپیروانت ، وای ! اندر یوم دین
نی بماند دیگرازتــو سلطنت،نی آبـرخ
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
در کلاهت نیست پشمی از چه می آری نهیب
کین فرازهمچون سراب آید ترا اندر نشیب
کی در آسایش بود دراین جهان مرد فریب
یا ورا در آن جهان آرامشی گردد نصیب
وخ از آن روز آخر مستبد گرددنقیب
تا بزاری زیر آرد روزگارش ازرکیب
نی بمانددیگرازتــو سلطنت،نی آبـرخ
بردرهرخانه بگماری اگرشعبان بی مخ
هان ترا تعریف کردن این چنین مختال کرد
بل بتر از شاه ماضی سمبل تمثال کرد
شهره ات ساق سپه را زینت خلخال کرد
آوخ ازآن شهریکسرلعن بردجال کرد
خویش ازدزدی رها و گیر هررمال کرد
پیش هررجاله رفت وقامتش را دال کرد
نی بمانددیگرازتــو سلطنت، نی آبـرخ
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
مستبد را ازتفرعن فکرگرددکوروکر
پند از ناصح نگیرد در ضمیر وی اثر
ین چنین علت شده درجان این شه مستمر
شهررا تا شد به لبها مرگ بر بیدادگر
کو شده در خودسری سلطان بیت ونامور
کی زاستبداد دیده است چشمها خواب ظفر
نی بمانددیگرازتــو سلطنت، نی آبـرخ
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
مثله کردن یا شکنجه کی به قران شد روا
سنخیت این داب دارد کی به طرزمصطفی
ین ولارا کی شبه شد با ولای مرتضی
این علی با آن علی(ع)راه هست بس فرسنگها
همچوپور نوح گشتی خودغریق ای بی خدا
توچسان باشی! براین کشتی دین ناخدا؟
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــو سلطنت، نی آبـرخ
مرگ بربی داد بادا وهم براین بزم وبساط
خیل زندانبان کندبازبندیان خودلواط
حکم قران رانی آیا با چنین شور ونشاط
بررجالت حلیت بخشیدی اینسان اختلاط
ختم خودراخوانده ای ای دردرون شرمحاط
آنچان ترسم که خوانی ختم دین دراین رباط
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــو سلطنت، نی آبـرخ
خلق ها بودت به دی پشت حجاب شخصیت
خلق را گشتی فریبا با نقاب شخصیت
ین روش سرخیل کردت با سراب شخصیت
گو که سرمستی اینک با شراب شخصیت
عاقبت محکوم شیب است هم شباب شخصیت
کرد خواهد خلق روزی انقلاب شخصیت
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــو سلطنت، نی آبـرخ
این ولایت را اصالت گشته شاهکار دروغ
پایه را باد است یکسر جمله آثار دروغ
فخروفخمت بسته است برنصج ومقداردروغ
ناتوان را می شود پیوسته افسار دروغ
بی فروغ است،درکنش همواره ابصاردروغ
ای برافتد رونقت با جمع بازار دروغ
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــوسلطنت ، نی آبـرخ
می دهی سیر کمال این گرته ی عباسیان
ای دروغ قرن دین!ای روزگارت بی قران
در پس پسوند اسلامیت کردی خود نهان
ر سر ما سلطه می بخشی کنون هر قلتبان
در تبار احمدی ای گشتی عارخاندان
دترازآنی که مارا هر چه آید برزبان
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــوسلطنت ، نی آبـرخ
پوست ها ازتن گواه خواهد بودن برفعال
درحرم فردا هرآنچه آمدت در ماه وسال
حال خود چون شاه ماضی ساختی ای شاه حا ل
خاک گردی، خاک ها درقالب صنع سفال
کاخ هم خاک است آخربا همه فروجلال
کی زند بهرتو بر کویی کوس لایزال؟
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــوسلطنت ، نی آبـرخ
آنچنان معجزشدی درحکم دین نیم بند
معجب است زین طرفه شیطان برلبانش پوزخند
درادارت بهرشهری نا توان ومستمند
بهرعالم در ولایت گشته جانت آزمند
روزگاراست این چنین بازی کند درچون وچند
چندروزی را ترا بوسند هم نعل سمند
بردرهر خانه بگماری اگرشعبان بی مخ
نی بمانددیگرازتــوسلطنت ، نی آبـرخ

غلام پا رسیگـوhttp://www.hadissarv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=265:1389-10-10-11-38-13&catid=50:1389-06-01-20-34-48

سلام این لینک کامل ماجرا هست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایت الله سید علی محمد دستغیب لطفا توی اخبارتون بزاریدش ممنون
تکذیب نمایندگی شیخ محمد باقر ولدان از دفتر آیت الله مکارم شیرازی + فیلم
نامبرده اخیرا از سوی دادگاه ویژه روحانیت؛ به جرم ایجاد اغتشاش و غصب غیر قانونی مسجد قبا، به ۷۴ ضربه شلاق، ۵ ماه زندان و سه سال تبعید از فارس محکوم شد. البته این حکم که با رافت خاصی هم همراه بود،مدیریت محترم سایت خبری امروز
با سلام و احترام فراوان
خواهشمند است سایت خبری، تحلیلی شبکه نیوز را جزء پیوند های خود قرار دهید./
بزرگی مسوول روابط عمومی شبکه نیوز www.shabakenews.com/ :// http
http//:www.shabakenews.ir/ [email protected]
[email protected] مدیریت
===============================================================به نام خدا

تقدیم به سبز اندیشان به شادروانان ندا وسهراب و..


باران سبز
نک آسمان به رشک است باران سبز ما را
بوسد زمین کف پا یاران سبز ما را
گویی که نوح در فلک درصدر می نشاند
با عز و سرفرازی توفان سبزما را
پاییز وهم زمستان بستان سرای
ما رود پر خروشیم از عمق دل بجوشیم
از جام سبز نوشیم جریان سبز مارا
صد یوسف ارهمی شد درخاک وخون غلطان
آخر شود گذارش کنعان سبز ما را
تبت یدا لهب ببین دستان هر ستمگر
غل گر زند به پا و دستان سبز ما را
با بند وبست وکشتن دین را کمر شکستن
کی افکنی تزلزل! ارکان سبز ما را
ایران دگر نگنجد در تگنای این فرش
شانی است درخور عرش ایران سبز مارا
تاریخ روسیاهان ماند به روی سیاهی
زرین شود به دفتر دوران سبز ما را
شاهک رسد به شاهی باشیهه های اسبی
دل داده است ایران شاهان سبز ما را
قرآن به چنگ دارند بهر تباهکاری
تفسیر نو بباید !! قرآن سبز ما را
این خیلی ریشمندان سرچشمه ی فسادند
یغماگر وتتارند این خوان سبز ما را
این قوم کیش پیشه عاری ز معرفت شد
زیرا که در نیابند عرفان سبز ما را
قول رسول وآلش بازیچه هاسازند
عما مه رسول و جانان سبز ما را
فرعون را ز بدعت دعوی بود ولایت
احسن به گام پور عمران سبز ما را
سهراب ارپه کشتی با آن همه پلشتی
شهنامه خوش بود هم پایان سبز ما را

غلام پارسیگو


با سلام.دیروز روز آخر نمایشگاه مطبوعات بود. واقعا جای خالی خبرگزاری شما و اکثر رسانه های اصلاح طلب احساس شد. کودتاگران فهمیدند که مردم ایران واقعیتها رو میدانند و غروب حکومت دیکتاتوری نزدیک است.


در باکو فیلمی به نام مشهدی عباد تهیه شده بود که هنوز هم بسیار معروف و محبوب است. به جای عروس دوست پسر عروس با طپانچه بر حجله بر مشهدی عباد ظاهر شد. مشهدی عباد بعد از رسیدن کمک و فراری شدن داماد اصلی و غنایم به اطرافیان گفت. شما از خودتان نپرسیدید این عروس دختر بود یا پسر. حالا ما هم در دمادم انقلاب نفهمیدیم. خمینی را برای چه به پاریس بردند. شاه داماد بردند. عروس بر گرداندند. نفهمیدیم برای چه با اوقات تلخی پیامی برای مردم ندارد. با هوس انسانی حالت تحریک شده فیلم اش را گرفته اسیر اخلاقی و وجدانی کرده بودند تا انقلاب بی انقلاب. بیمار روانی میگفت. مرگ بر شیطان بزرگ. یعنی خود را صرفاً شیطان می دید.


با سلام . پیشنهاد من اینست وعده هایی که آقای احمدی نژاد در نطق های انتخاباتی مطرح کرد مثل افشای مفسدان اقتصاد و بخصوص مطالبی که در آخرین نطق تلویزیونی فهرست وار عنوان کرد را به چالش بکشید و در خصوص دروغگویی ها و فریبکاری دولت به مردم اطلاع رسانی کنید . بار ها گفته ام و از شما خواسته و میخواهم مردم را فقط در تهران نبینید .شما باید مرز اطلاع رسانی را تا دور افتاده ترین روستاها و شهرها پیش ببرید .عوام نسبت به دولت خیلی ناآگاه هستند .ایران فقط تهران نیست !


سلام مجدد
لطفا نظر ما را نمایش ندهید و جهت اطلاع مدیران سایت نظر داده شد .
با تشکر و سپاس


با سلام.اگر برای شما امکان دارد لطفنه بنوسید چه راسایت ادوارنیوز به روز نمی شود. پیشاپیش از شما تشکر می کنم.


تکذیب گزارشهای منتشر شده در خبرگزاریهای رسمی در مورد برگزاری نماز عید فطر اهل سنت تهران

http://www.farsi.sunnionline.us/Various-things/Editorial/2423-1389-06-27-09-56-46.html


هدف،جنبش سبز‌ملی‌ ایران، باید ، خروج ایران از مناسبا ت جهان سوم باشد. منشوری،برای شاد زیستن. منشوری،برای آینده. منشوری،برای حال. منشوری،برای همزیستی‌،صلح و آرامش اجتماعی در ایران. منشوری،جهت هماهنگی‌ ایران با تکامل جهان مدرن. منشوری،که بیان فرمول بندی ،بیا نیه جهانی‌ حقوق بشر است. هدف ،جنبش سبز ملی‌ ایران-تا کنون در این رابطه کنکاش‌ها ی زیادی شده و من به این نتیچه تاریخی‌ رسیده‌ام که ،هدف این جنبش باید و را ه دیگری ندارد ،جز خروج ایران از مناسبت نا‌ بودگر و ویرا نگر ،جهان سوم،زیرا مناسبت جهان سوم ،تو ا زون جهان را بر هم زده و ظرفیت ،رشد و تکا مل را از دست داده.این مناسبت روزانه هستی‌ میلینها انسان را نا‌ بود میکند و باعث خروج میلیونها انسان از روند تکا مل شده.خروج ایران از این مناسبت ،رشد ملی‌ ما را هماهنگ کرده و باعث هماهنگی‌ موزون ما با جهان پیشرفته را فراهم میکند.در جهان فعلی دو کا تگری وجود دارد.۱- کا تگری جهان سوم، شا مل ،کشور‌ها ی موسوم به جهان سوم و چین ، روسیه ...۲- کا تگری کشور‌ها ی پیشرفته .ما این با ر باید از امیر کبیر ،مشروطه ،مصدق و قیام ۵۷ بیا موز ایم تا از این دایره نکبت جهان سوم خا ر ج شویم.ظرفیت جنبش ایران این تونا ییی را دارد .این استراتژی یعنی‌ خروج از جهان سوم باید در عرصه ملی‌ منطقه و جهانی‌ بین ایرانیان ترویج شده و به بحث گز اشته شود.ما باید پرچمدا ر این تحول انسانی‌ شویم.


بنام خدا
باسلام من به عنوان یک شهروند ج ا ا که شاهد ماجرا های بسیار عجیب و غم انگیز در چند ساله اخیر می باشم بسیار متاسفم نه از اعمال زشت و زننده وغیر انسانی حکومت بلکه از شما که مدعی دفاع از مردم هستید!!
اخر اینهمه اشتباه تاکتیکی و حساس شما چرا مدام باید تکرار شود و هر گز درس عبرتی نباشد!! دوستان رقیب شما بخوبی صحنه مبارزه را مدیریت می کند وبخوبی مهره ها را در جای مناسب چیده. واگر اشتباه تاکتیکی و حساسی هم مرتکب شود متاسفانه وهزار بار متاسفانه انقدر شما درگیر مسایل جنبی و درگیری خود هستید که اصلا نمی توانید از ان بهره برداری کنید.
شاید منتظر امداد غیبی هستید!
مثالهای اینگونه فرصت سوزی که الی ماشاالله در دوران خانم(!ندارد) خاتمی بسیار زیاد بود. ولی من متعجبم چرا اکنون که دیگر حکومت همه شما را قصد دارد با هم بدریا بریزد فکری اساسی نکرده و در موضوعات اساسی با هم متحد نیستید؟ اخر ...خاتمی که اصلا اهل مجادله هیچ مناظره هم نیست.اما شما اقای کروبی و اقای موسوی و اقای محتشمی واقای موسوی لاری واقای انصاری و دهها نفر دیگر در کجا وکدام سنگر بخواب غفلت رفته اید که دوستانشان را تنها گذاشته اند چرا کارها را با هم انجام نمیدهید؟؟ بلکه میگذارید یکی یکی به میدان رفته و زمانی که پدر طرف را در اوردند تازه شاید صدایی دراید که انهم نوشداروی بعد مرگ سهراب است؟
نمونه اخیر ان حرکت زیبا و عاقلانه 7 نفر از اصلاحطلبان در شکایت از فرماندهان سپاه است هر ادم عاقل می تواند بفهمد که اینکار نتیجه قضایی ندارد ولی یک بچه ویک ادم بیسواد سیاسی هم میداند که این سنگی است که پاداش کلوخ اندازان است. ولی مشروط به اینکه همه اصلاحطلبان باهم همصدا شده و فریاد بر ارند و دم خروس را به مردم و مدعیان دروغین راهیان امام و سینه چاکان ولایت نشان دهند و کافی است برای در تنگناه قرار نگرفتن دوستان همه با هم شکایت کنند نه اینکه عده ای به قربانگاه رفته و حکومت هم از فرصت استفاده کرده و با شکنجه و تحت فشار گذاشتن ان عده محدود از همه زهر چشم بگیرد.این که دیگر خرج ندارد .من سوال میکنم اگر قیام مردم قم بدون یاری دیگر شهرها انجام میشد نتیجه میداد؟؟ یا حکومت شاه ان عده را بیشتر تحت فشار میگداشت تا پشیمان شوند.اکنون که حکومت دینی راه توبه اجباری را هم بسیار خوب بلد است پس وقت را تلف نکنید و از شما که یکدیکر را میشناسید با هم تصمیم بگیرید که اکنون دوستان تنها نمانند.
ببینید حکومت چه واکنش شدیدی نسبت به این مساله نشان میدهد نشانه وعلامت حساسیت موضوع است چون ان ذره ابروی عدالت شعاری را هم در نزد دوستانش از دست رفته میبیند.
ولی متاسفانه همه در خوابیم وقلندر هوشیار


یک دفعه هم شده از سخنان احمدی نژاد در خصوص رحیم مشائی حمایت کنید بسیار در پیروزی شما مفید خواهد بود


من این خبر نگران کننده را در مهر نیوز خوندم ، ظاهرا حاکمان تصمیم گرفته اند این بحران را لاپوشانی کنند .پیشنهاد میکنم سایت های هوادار دموکراسی تنها به مسائل سیاسی نپردازند و مشگل بزرگی مثل بحران آب در تهران را نیز طرح کرده و در این مورد اطلاع رسانی کنند .شفافیت در این گونه موارد در نهایت به پیشرفت دموکراسی در کشور کمک می کند .


http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1126503


نظر شما

امروز در فیس بوک
آخرین اخبار
 • نوزدهمین نامه به رهبر(اختراع بزرگ)
 • درگذشت عموی میرحسین موسوی
 • محمد هاشمی: ینکه گفته شود مطالب سایت هاشمی، عناوین مجرمانه بوده اصلا قابل هضم نیست
 • انتقاد موسوی تبریزی از گزارش کمیسیون اصل نود
 • دانشجو: تحت هیچ شرایطی از ریاست دانشگاه آزاد عقب‌نشینی نمی‌کنم
 • انتقاد علی مطهری از نحوه اعتراض به حسین علایی
 • اختلاف‌هاشمی‌ و جاسبی‌در امضای‌حکم دانشجو
 • هاشمی رفسنجانی: آنچه باعث بروز مشکلات شده، حاکم کردن سلایق فردی بر قانون است
 • پاسخ علی صنیع خانی، جانباز و بردار شهید، به ۱۲ فرمانده ای که علایی را متهم کردند
 • هاشمی رفسنجانی حکم رییس جدید دانشگاه آزاد را امضا نمی کند
 • نماینده ولی‌فقیه: انتخابات مجلس نهم شبیه میدان مین است
 • وزیر خارجه در پاسخ به نامه اوباما: آمریکا بدون پیش شرط خواهان مذاکره باشد
 • دانشجویان خطاب به سازمان انرژی اتمی: آماده کار داوطلبانه در تاسیسات هسته ای هستیم
 • صفارهرندی: ماحصل پیام اوباما این است که می​گویند ما قبول کردیم شما قدرتمند هستید
 • دومین نامه سرداران سپاه به حسین علایی
 • نگذاریم ایرن، ایرانستان شود!
 • توضیحات روزنامه اطلاعات درباره یادداشت سردار علایی
 • معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد: رمان «زوال کلنل» محمود دولت آبادی «قابل چاپ» نیست
 • پرستو دوکوهکی، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس بازداشت شد
 • آمریکا بیش از یک نامه به ایران ارسال داشته است
 •